21 Nisan 2013 Pazar

Miranda Kerr: Bir Bikini Projesi Afeti

Dün, 29 yaşına basan, Mango’nun 2013 yaz reklamlarının yüzü Miranda Kerr, Bikini Projesi İkonu olmayı hak eden afetlerden.Süpermodel Miranda Kerr, bir süredir konuşulan dedikoduya son noktayı 19 Nisan 2013’te koydu ve Victoria's Secret modelliğine veda edeceğini açıkladı. "13 yaşımdan bu yana modellik yapıyorum. Anne olduktan sonra hayatımda yeni bir dönem başladı. Aileme daha çok vakit ayırmak istiyorum" diyerek Victoria's Secret kadrosundan ayrılacağını resmen açıklamış oldu.


Miranda Kerr, üç yıldır ünlü aktör Orlanda Bloom'la evli ve çiftin üç yaşında, Flynn Christopher Bloom, oğulları var.

Miranda Kerr’in son hali ile vücut ölçüleri:
Boy: 175 cm
Göğüs: 81 cm
Bel: 61 cm
Basen: 86 cm
Kilo: 56 kg

Miranda Kerr’in diyeti:
Modeller arasında pek ünlü olan Kan Grubu Diyeti‘ni, Dr. Peter D'Adamo’nun “EAT RIGHT 4 YOUR TYPE” kitabı, Miranda Kerr de uyguluyor. A kan grubuna sahip olan Süpermodel, sebze, taze balık ve az miktarda da organik tavuk ağırlıklı besleniyor. Bunun yanında kendi sözleri ile yediklerini şöyle anlatıyor:

“Ayrıca glisemik endeksi düşük ve yüksek alkali yiyecekler yiyorum. Bolca filtre edilmiş su içiyorum. Tüm yiyeceklerin taze hazırlanmış olmalarına dikkat ediyorum.”


Miranda Kerr’in egzersiz programı:
Kerr Nichiren Budizm uyguluyor, "Hayatımıza ve dünyaya barış ve uyum getirmek için bir sorumluluğumuz var." felsefesine inanıyor. İnancının bir parçası olarak, Kerr her sabah ve akşam 20 dakika, yoga yapıyor, meditasyon uyguluyor ve maneviyat ile ilgili yayınlar okuyor.
Yoga tutkusu yanında düzenli olarak, kişisel fitness eğitmeni Justin Gelbrand’s Rolodex gözetiminde Pilates ve Barre Ballet Workout çalışıyor.Happy Birthday Mirand Kerr! :)

1 yorum:

  1. O bir idol her açıdan:) mesela youtube'da cok guzel zen videoları var yoga yapasım geliyor her izledğimde büyük hayranıyım valla:)
    pelininstyle-pelin

    YanıtlaSil

Oleyyyyyy..
En sevdiğim şey yorum almak! Zira, bunlarla besleniyorum! ;-)
Muckkksssss..

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...